top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraHarcerski Zespół Pieśni i Tańca Dzieci Płocka

Obóz w Augustowie - Informacja dla rodziców.

Szanowni Państwo,

z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z pandemią koronawirusa (wywołującego COVID-19) - chcemy zapewnić, że cały czas monitorujemy możliwości organizacji obozu zimowego jednak ostateczna decyzja o jego organizacji będzie uzależniona od formalno-prawnych podstaw i utrzymania w mocy uzyskanej zgody na organizację. Chcielibyśmy prosić ażeby dzieci uczestniczące w obozie, które są posiadaczami Unijnych Certyfikatów Covid-19 (Paszport Covidowy) posiadały stosowne poświadczenie w wersji drukowanej.

Jednocześnie pragniemy uprzedzić, iż zastrzegamy sobie możliwość odwołania obozu do ostatecznego terminu wyjazdu. W przypadku odwołania zwrócimy Państwu dokonane wpłaty.

Jednocześnie możecie Państwo zapoznać się z obowiązującymi w chwili obecnej wytycznymi dotyczącymi wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie:

https://www.kuratorium.waw.pl/download/1/20170/WytyczneGISMZiMEiNdlaorganizatorowwypoczynkuzimowegodzieciimlodziezywrokuszkolny.docx

Zgodnie z powyższymi:

Rodzice wysyłający dziecko na obóz zobowiązują się do niezwłocznego – do 12 godzin – odbioru dziecka z wypoczynku w przypadku wystąpienia u ich dziecka niepokojących objawów choroby (podwyższona temperatura, kaszel, katar, duszności, biegunka, wymioty lub wysypka).

Z wyrazami szacunku,

Tadeusz Milke

Dyrektor HZPiT "Dzieci Płocka"154 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page